Inspiracje i treendy

Pomysł na personalizowany prezent – 10 inspiracji nie tylko do wnętrz

pomysł na personalizowany prezent do domu

Pomysł na personalizowany prezent, który zachwyci obdarowanego i przyozdobi jego dom na długo – oto 10 pomysłów, spośród których łatwo wybierzesz ten idealny. Część możesz wykonać samodzielnie, a inne bez problemu zamówisz w Sieci. Przeczytaj i daj się zainspirować!

1 – Personalizowane zawieszki na klucze

Co nosi przy kluczach Twoja bliska osoba? Niech przypomną jej o Tobie jeszcze zanim otworzy drzwi! Postaw na samodzielnie zrobiony breloczek, jakiego nie ma nikt na świecie.

Do wykonania go możesz wykorzystać naszyjnik z imieniem – szeroki wybór imion, w tym oryginalnych, dostępny jest tutaj: https://www.gal-art.pl/category/bizuteria-ze-stali-chirurgicznej-naszyjniki/f__imie.

Gal-art to hurtownia biżuterii, w której znajdziesz tysiące innych dodatków do wykorzystania w personalizowaniu breloczka. Wybierz zawieszki nawiązujące do pasji bliskiej osoby, dodaj chwościk w jej ulubionym kolorze, przyczep kamień półszlachetny zgodny z jej znakiem zodiaku. Teraz nigdy nie zapomni zabrać kluczy!

2 – Pomysł na prezent personalizowany – poduszki ręcznie wyszywane

Masz dryg do igły? Wyhaftuj na prezent wyjątkowe poduszki do salonu. Gładką poszewkę przyozdób kamykami jubilerskimi, koralikami, czym tylko przyjdzie Ci do głowy. Kieruj się wystrojem salonu obdarowywanego oraz tym, co wiesz o jego guście.’

3 – Wazon jakiego nie ma nikt

Osoba, którą zamierzasz obdarować, zawsze ma na stole świeże kwiaty? Postaw na masywny wazon i samodzielnie ozdób go farbami. Jeśli używasz ceramicznego wazonu, farby do ceramiki są idealnym wyborem. Pisaki do porcelany pozwalają na precyzyjne rysowanie i pisanie na wazonie. Wybierasz szklany wazon? Farby i pisaki do szkła także znajdziesz w sklepach plastycznych.

Jeżeli sam nie masz artystycznego talentu, zamów wyjątkowy personalizowany wazon u rękodzielnika. Niech dekoracje nawiązują w jakiś sposób do obdarowywanego, a przy wręczaniu wyjaśnij, dlaczego naczynie zdobią właśnie takie motywy.

4 – Osobisty zegar

Zamów zegar ze spersonalizowaną tarczą, na której może być imię, sentencja lub ulubiony cytat. Niech odmierza czas do kolejnego miłego spotkania. To dobry pomysł na personalizowany prezent zwłaszcza na parapetówkę.

Posiłkując się gotowymi półfabrykatami ze sklepów rękodzielniczych możesz stworzyć personalizowany zegar samodzielnie. To znacznie trudniejsze, ale i bardziej satysfakcjonujące. Decyzja leży po Twojej stronie.

5 – Ciepły pomysł na prezent personalizowany

Wybierz miękki koc i dodaj na nim wyhaftowane imię lub inicjały obdarowanej osoby. Porządne koce z wełny przydają się o każdej porze roku, w domu nigdy nie ma ich ZBYT dużo. Ten będzie ogrzewał wyjątkowo głęboko.

Inne opcje to koce ze zdjęciami (i kolażami zdjęć). Te zamawiasz w zewnętrznych firmach. To nie muszą być zdjęcia z rodzinnego albumu – możesz w taki sposób zorganizować np. koc z ulubionymi bohaterami filmowymi czy dziełem sztuki.

6 – Obraz namalowany przez Ciebie

Postaw na obraz z ulubionym zdjęciem obdarowanej osoby, takim jak widok ulubionego miejsca czy portret rodziny. Spokojnie, nie musisz od razu zostawać Rembrandtem – zamów w Sieci obraz do malowania po numerach na podstawie własnego zdjęcia. Uzupełnia się go jak kolorowankę, a efekt wygląda jakbyś naprawdę namalował dzieło od zera.

7 – Osobista eko-torba

Spersonalizuj wielką, ekologiczną torbę na zakupy z imieniem obdarowanej osoby. Wystarczy zainwestować w gładką, bawełnianą torbę z solidnego materiału, do tego kilka markerów, koralików, kamyków jubilerskich. Tej torby nigdy nie zapomni z domu – z przyjemnością zapomni za to o foliowych siatkach.

8 – Pomysł na personalizowany prezent dla aktywnych – osobista mata do ćwiczeń

Dla miłośników jogi, spersonalizowana mata z imieniem lub inspirującym cytatem okaże się fantastycznym prezentem. Wykorzystaj możliwość personalizacji, jaką daje wiele sklepów ze sprzętem do jogi – tam masz pewność, że mata jest solidna, zgodna ze sportowymi wymaganiami.

9 – Dekoracyjna koszulka

Nie każde ubranie jest do noszenia! Koszulki z zabawnymi nadrukami, nawiązującymi do wspólnych przeżyć, pasji, cech charakteru – to świetna ozdoba na ścianę, wzbudzająca uśmiech przy każdym spojrzeniu. Ten pomysł na prezent personalizowany najłatwiej zrealizować we współpracy z firmą tworzącą nadruki na koszulkach.

10 – Osobisty kufel

Twój znajomy jest miłośnikiem piwa? Spraw mu personalizowany kufel. Możesz samodzielnie ozdobić naczynie farbami do szkła, jak również zamówić gotowy, profesjonalnie wykonany kufel zgodny z projektem. Daj się ponieść fantazji!


Który pomysł na personalizowany prezent najlepiej pasuje do osoby, którą chcesz obdarować? Zdecyduj, zrealizuj samodzielnie lub z pomocą profesjonalistów i zapamiętaj uśmiech!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *