Inspiracje i treendy

Toaleta myjąca – ranking. Top 7 najlepszych modeli

toaleta myjąca w nowoczesnej łazience

Bidet i klasyczna toaleta w jednym? To możliwe – rozwiązaniem jest toaleta myjąca. Ranking, który znajdziesz poniżej, prezentuje 7 modeli tego sprzętu, na które szczególnie warto zwrócić uwagę. Sprawdź, na jaką toaletę myjącą warto postawić.

Toaleta myjąca – ranking najlepszych modeli

Toaleta myjąca łączy w sobie możliwości, z których znane są bidety, z funkcjonalnością klasycznej miski klozetowej. Odpowiednie mechanizmy związane z myciem można włączyć na specjalnym panelu, często również pilotem. Niektóre modele mają również dodatkowe funkcje, różnią się też sposobem montażu.

1 Toaleta myjąca Major&Maker Luxorious – wersja stojąca

toaleta myjąca - ranking najlepszych
Toaleta myjąca Luxorious to kompletne urządzenie – miska klozetowa z zaawansowanymi funkcjami bidetu. Źródło zdjęcia: oficjalna strona sklepu Major&Maker

To jedna z najbardziej nowoczesnych toalet. Ma klasyczną, stojącą formę, i posiada wszystkie zaawansowane funkcje bidetów. Co ważne, nie trzeba jej podłączać do stelaża podtynkowego, co pozwoli Ci na oszczędności.

Korzysta się z niej niezwykle wygodnie. Ma podgrzewane siedzisko, wszystkie funkcje masz w zasięgu ręki – regulacja temperatury czy ciśnienia wody. Nie musisz nawet naciskać przycisku spłukującego – możesz ustawić automatyczne spłukiwanie w różnych momentach. Do tego urządzenie ma funkcję elektronicznego otwierania i zamykania deski, a także pokrywy toaletowej. Pełna higiena gwarantowana.

2 Toaleta myjąca Major&Maker Honor – wersja stojąca

toaleta z funkcją bidetu
Toaleta myjąca Honor jest sterowana bezprzewodowym pilotem, zapewnia pełen komfort. Źródło zdjęcia: oficjalna strona sklepu Major&Maker

To nieco inna wersja toalety stojącej Major&Maker. Model Honor również nie wymaga stelaża podtynkowego, nie trzeba jej też mocować do posadzki. Sam ciężar i konstrukcja urządzenia zapewnia jej stabilność. Wystarczy podłączyć ją odpływu kanalizacyjnego, gniazdka elektrycznego i źródła zimnej wody. Resztą toaleta myjąca zajmie się sama.

Można nią sterować za pomocą bezprzewodowego pilota i ustawić indywidualne ustawienia. Podgrzewane siedzisko i automatyczne spłukiwanie wody sprawią, że przy spełnianiu potrzeb biologicznych zachowasz pełen komfort.

3 Toaleta myjąca Major&Maker Supreme – podwieszana

toaleta myjąca - ranking polecanych modeli
Toaleta myjąca Supreme zapamiętuje ustawienia użytkownika, a do tego wyróżnia się stylowym designem. Źródło zdjęcia: oficjalna strona sklepu Major&Maker

To inteligentny model podwieszany na stelażu podtynkowym. To toaleta z klasy premium, która zapewnia pełen komfort użytkowania. Możesz indywidualnie ustawić wszelkie wytyczne dotyczące temperatury siedziska czy wody, a toaleta je zapamięta i następnym razem automatycznie przygotuje takie same.

Dzięki korzystaniu z toalety myjącej Supreme będziesz mógł zrezygnować z papieru toaletowego – zastąpi go funkcja myjąca i susząca. Oprócz funkcjonalności ten model wyróżnia się nietuzinkowym designem, świetnie dopasowanym do nowoczesnych łazienek.

4 Toaleta myjąca Major&Maker Superior – wersja podwieszana

toaleta z zaawansowanymi funkcjami higienicznymi
Toaleta myjąca Superior sterowana pilotem szybko i skutecznie podgrzewa siedzisko do zadanej temperatury. Źródło zdjęcia: oficjalna strona sklepu Major&Maker

To urządzenie jest niczym elektroniczny bidet połączony z podwieszaną toaletą. Wszelkimi funkcjami będziesz tu sterować za pomocą pilota. Moc grzewcza urządzenia to 50W, dzięki czemu można podgrzać siedzisko nawet do temperatury 40 stopni Celsjusza.

Oprócz klasycznych funkcji toalet myjących Superior szczególną wagę przykłada do ochrony urządzenia przed kamieniem. Całą instalację chroni przed nim specjalny elektromagnetyczny zawór redukcyjny.

5 Toaleta myjąca Major&Maker Deluxe A – wersja podwieszana

toaleta myjąca - ranking nowoczesnych urządzeń do łazienki
Toaleta myjąca Deluxe A gwarantuje najwyższy poziom higieny i automatycznie wymienia wodę. Źródło zdjęcia: oficjalna strona sklepu Major&Maker

To urządzenie 2w1 – miska klozetowa z bidetem. Wyróżnia się łatwym montażem, pasuje do wszystkich stelaży podtynkowych z rozstawem śrub 18 cm. Do tego zapewnia duży komfort dzięki samoczynnemu systemowi grzewczemu, który gwarantuje natychmiastowe nagrzewanie do zadanej temperatury.

Z tym urządzeniem będziesz cieszyć się najwyższym poziomem higieny. Woda w zbiorniku samoczynnie będzie się wymieniać co 72 godziny. Warte uwagi są też elektroniczne podzespoły. Zastosowano rozwiązania wysokiej jakości, które powinny działać przez 8 do nawet 15 lat.

6 Toaleta myjąca Major&Maker Deluxe B – wersja podwieszana

toaleta myjąca z podgrzewanym siedziskiem
Toaleta myjąca Deluxe B to najwyższa higiena w łazience i wysoka odporność na korozję. Źródło zdjęcia: oficjalna strona sklepu Major&Maker

To podwieszana miska klozetowa z zaawansowanymi funkcjami bidetu. Zapewnia idealną czystość za dotknięciem jednego przycisku. O Twoją czystość zadba dysza myjąca z dwoma niezależnymi strumieniami wody.

Jej wyróżnikiem jest łatwo zdejmowana końcówka odporna na korozję, co zapewnia najwyższy poziom higieny nawet po długim czasie od instalacji urządzenia. O to samo dba automatyczne nawilżenie muszli przed skorzystaniem. Toaleta ma też oczywiście zaawansowane funkcje suszenia, jak również bufor opadania pokrywy i deski sedesowej.

7 Toaleta myjąca Major&Maker Classic – wersja podwieszana

toaleta myjąca - ranking urządzeń z funkcją mycia i suszenia
Toaleta myjąca Classic umożliwia spełnianie potrzeb biologicznych bez sięgania po papier toaletowy i niemiłych zapachów. Źródło zdjęcia: oficjalna strona sklepu Major&Maker

Zgodnie z nazwą – to jedna z najbardziej klasycznych propozycji. Gwarantuje wszystkie najważniejsze funkcje toalet myjących. Zapewni komfort w czasie spełniania potrzeb biologicznych, ustawiając odpowiednią temperaturę. A potem pomoże zadbać także o higienę bez sięgania po papier toaletowy.

Korzystanie z tej toalety będzie jeszcze bardziej komfortowe dzięki pochłaniaczowi nieprzyjemnych zapachów. Jego funkcję pełni wkład z bambusa węglowego, który skutecznie dba o świeże powietrze wokół toalety.

Podsumowanie. Top 7 najlepszych toalet myjących

Jeśli Twoim najbliższym zakupem ma być toaleta myjąca, ranking siedmiu najlepszych modeli powinien Ci pomóc w wybraniu odpowiedniego urządzenia do domowej łazienki. Jeśli chcesz zapoznać się z innymi modelami od Major&Maker, odwiedź https://e-graart.pl/toaleta-myjaca-ranking-modeli-marki-majormaker/ i poznaj więcej ciekawych produktów. Warto rozważyć urządzenia Major&Maker, które możesz dostosować do indywidualnych potrzeb, ale także miejsca w łazience – wybierz między wersjami stojącymi a podwieszanymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *