Bez kategorii

Jakie naturalne dodatki do hotelu wybrać? Podpowiadamy

Hotel - naturalne dekoracje

Teraz wszystko, co naturalne jest w modzie. Dlatego warto pokusić się o zakup naturalnych dodatków do hotelu. Jest to doskonała alternatywa dla zwykłych i tradycyjnych akcesoriów, które można zobaczyć w prawie każdym obiekcie. Stawiając na naturalne dodatki, zadbasz o lepsze samopoczucie gości. Zobacz, co warto wybrać do hotelu, aby wnętrze było oryginalne. 

Zielone rośliny zawsze na czasie 

Zielone rośliny to przede wszystkim doskonały element dekoracyjny, które wpasuje się do każdego pomieszczenia. Co więcej, wprowadza harmonię i zrównoważa wystrój. Jest to element, który jest estetyczny i ożywia każdą aranżację. 

Rośliny to nieskończone źródło inspiracji. Dzięki różnym kształtom i odcieniom można stworzyć cudowne aranżacje. Nawet najbardziej pospolita zielona roślina może zmienić całkowicie wygląd pomieszczenia. 

Co więcej, takie elementy wpływają pozytywnie na samopoczucie i poziom skupienia. Warto je umieścić przede wszystkim w lobby, a także w hotelowej restauracji i patio. 

Rośliny - dekoracje naturalne w hotelu
Rośliny w hotelowym lobby ożywią pomieszczenie. 

Ściany z mchu i żywych roślin

Kolejną ciekawą naturalną propozycją naturalnej dekoracji są ściany z mchu i żywych roślin. Jest to kompozycja, która sprawdzi się w szczególności w lobby hotelowym lub restauracji, niezależnie od tego, w jakim mieście znajduje się hotel. Kraków rynek także posiada hotele, które skorzystały już z takiej dekoracji w swoim budynku. Takie aranżacje są wykonane z żywych roślin, mchów i porostów. 

Można także wybrać rośliny stabilizowane, które nie potrzebuje nawadniania i nawożenia. W ten sposób dekoracja będzie piękna i zielona przez wiele lat. 

Na wielu stronach można zamawiać różne kompozycje. Możesz stworzyć formy 3D, logotypy, a nawet zielone obrazy. Taki element na pewno wprowadzą nowoczesność i oryginalność do wnętrza. Mimo że ściany z mchu i żywych roślin stają się coraz bardziej popularne, można je spotkać w nielicznych budynkach. 

Dekoracja - naturalne i żywe ściany z mchu
Ściany z mchu i roślin to oryginalna dekoracja, która będzie doskonale się prezentować w hotelowym lobby, restauracji lub sali konferencyjnej. 

Obrazy z suchych kwiatów i roślin

Co powiesz na naturalną dekorację w kolorze jasnobrązowym? Postaw na obrazy z suchych kwiatów i roślin. Będą doskonale się prezentować i tworzyć niesamowite kompozycje. Natura nie musi kojarzyć się tylko z kolorem zielonym. 

Tego typu dekorację można zakupić lub stworzyć samemu. Wystarczy wybrać kwiaty, pędy roślin i trawy, a następnie je ususzyć. Potem zakupić ramkę i umieścić je w niej. Dzięki temu stworzyć cudowną i oryginalną kompozycję. Możesz ją umieścić w hotelowym pokoju, restauracji, a nawet sali konferencyjnej znajdującej się w budynku.

Naturalna dekoracja - obraz z suchych roślin
Naturalny obrazy z suchych roślin. 

Podstawki wykonane z drewna 

Kolejnym naturalnym i oryginalnym dodatkiem są podstawki z drewna. Mogą mieć różne rozmiary i możesz na nich położyć różne rzeczy. Najpopularniejsze są małe, aby postawić na nich kubek z gorącym napojem. Większe będą idealne jako podstawka na kwiaty lub inną dekorację. 

Są one w kształcie plastrów drewna, dlatego ich wzór jest nieregularny. Dzięki temu każda tego typu dekoracja jest wyjątkowa. Na pewno z całym wnętrzem będzie tworzyć piękną aranżację. Takie dodatki doceni każdy gość, który odwiedzi Twój hotel. 

Jeśli chcesz być jeszcze bardziej oryginalna, to można ich także użyć jako dekoracja na ścianę i stworzyć naturalny obraz o ciekawym wzorze. 

naturalne dekoracje do hotelu - postawki z drewna
Naturalna podstawka z drewna – ma wiele zastosowań. 

Naturalne kompozycje w wazonach

Ostatnim naturalnym dodatkiem na naszej liście są kompozycje w wazonach. Najlepiej sprawdzą się w salach restauracyjnych, podczas imprez okolicznościowych. 

Wystarczy zakupić duży przeźroczysty wazon (o dowolnym kształcie) i dać się ponieść się swojej wyobraźni. Dodając do środka naturalne elementy stworzysz niepowtarzalną dekorację. Możesz do tego wykorzystać, suche kwiaty, szyszki, kamienie, trawy, piasek oraz mech. W tym przypadku nie musisz się ograniczać. 

Do naturalnych elementów możesz dodać także lampki, bombki lub łańcuchy, aby stworzyć jeszcze piękniejszą dekorację. Taka kompozycja poprzez lampki będzie widoczna nawet w ciemnych pomieszczeniach. 

Rośliny w wazonie - naturalna dekoracja do hotelu
Piękny naturalna dekoracja z roślin w oryginalnym wazonie. 

Hotel to miejsce, w którym cały czas pojawia się ktoś nowy. Dlatego warto zadbać o klimat i wyposażyć wnętrze w oryginalne i naturalne dekoracje. Daliśmy Ci kilka pomysłów. Teraz zależy tylko od Ciebie, na jakie dodatki do hotelu postawisz. Niezależnie od tego, co wybierzesz, każdy z nich na pewno zachwyci wszystkich gości. Jeśli chcesz poznać więcej ciekawych aranżacji i porad wnętrzarskich, odwiedź https://www.facebook.com/wnetrzadlaciebiecom/. Zapoznaj się z ciekawymi tematami i artykułami! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *